Důležité sdělení k testování

9. Dub, 2020 | Základní škola

Vážení rodiče,

v pátek 9. dubna nám byly dodány testy typu Singclean. Došlo k situaci, o které nás MŠMT neinformovalo. Jedná se o to, že k sadě 20 ks testů (foto 1) je přiložena pouze 1 testovací krabička (foto 2). Tímto vás prosíme o přinesení vlastní krabičky, kterou si jednoduše vyrobíte z běžné krabičky například od čaje s maximální výškou 4,5 cm (foto 3). Bez této krabičky nelze testování provést. Jedná se nám o to, aby nedošlo k porušení hygienických podmínek pro testování, kdy jedno dítě nesmí sdílet krabičku s jiným. Krabičku si prosím podepište pro uchování k dalšímu testování.

Připomínáme, že rodiče žáků 1. až 3. ročníku mohou být testování přítomni, žák nesmí být testován za pomoci zaměstnance školy. Pokud vaše dítě nezvládne testování samo, je vaše přítomnost nezbytná. Vstup rodičů je možný pouze s respirátorem a dítě musí mít minimálně chirurgickou roušku.

Pokud bude dítě docházet do ŠD (pouze 1. až 3. roč.), obědy budou zajištěny po celý týden vždy v době nejdříve od 12:50 hod.