Krajské kolo olympijského víceboje

26. Kvě, 2020 | Základní škola

Letos poprvé se naše škola zúčastnila soutěže v olympijském víceboji, jehož garantem za Jihomoravský kraj je olympijská vítězka Šárka Kašpárková. Náš tým složený z 8 členů se probojoval až do krajského kola, které se konalo 24. 5. 2022 na atletickém stadionu AK Moravská Slavia v Brně. Soutěž se konala pro ročníky nar. 2007 – 2012. Do krajského kola se za jednotlivce probojovala i Terezie Fuchsová. V krajském kole se soutěžilo v těchto disciplínách: Sprint 60 m, skok do dálky, shyby na šikmé lavičce, sedy-lehy, hod kriketovým míčkem, 2 minutový dribling nebo běh na 1000m. Všichni zúčastnění museli splnit všech šest disciplín. Krajského kola šestiboje se v Brně zúčastnilo 15 základních škol a víceletých gymnázií. Výsledková listina.

Velká gratulace patří soutěžící z naší školy Terezce Fuchsové, která získala v tomto šestiboji bronzovou medaili. O skvělé umístění se zasloužili i tito soutěžící: Michal Hrstka – 5. místo, Nina Čechová – 5. místo a Marek Herzán 7. místo. Součástí našeho týmu byli ještě tito soutěžící: Šárka Potůčková, Vanessa Holá, Nela Havlíčková, Patrik Střecha a Matěj Říha