Krajské kolo OVOV

26. Kvě, 2023 | Základní škola

Dne 24. 5. proběhlo v Brně na atletickém stadionu Moravské Slávie krajské finále odznaku všestrannosti olympijských vítězů.

Celá soutěž se skládá z deseti disciplín, ve kterých si žáci ověří své atletické dovednosti. Letošní rok se mohli zúčastnit všichni žáci a žákyně narození mezi léty 2009 až 2013.

V krajském kole se soutěžilo pouze v šesti disciplínách: běh na 60 m, shyby na šikmé lavici za 2 minuty, sedy lehy za 2 minuty, skok do dálky, hod kriketovým míčkem a jako vytrvalostní disciplínu si děti mohly vybrat mezi během na 1000 m, driblinkem mezi metami za 2 minuty a plaváním po dobu 2 minut.

Do krajského kola za naši školu postoupili čtyři žáci a jedna žákyně. I když v takto nabité soutěži nedosáhli na první tři místa, tak se v konkurenci škol z celé jižní Morany neztratili.

Na výsledky našich reprezentantů se můžete podívat přes tento odkaz odkaz.