Poslední den 1. pololetí v 1.A

2. Úno, 2020 | Základní škola

Málokdo z nás si vzpomene, jaké to bylo před prvním vysvědčením, co jsme pociťovali. A žádný v první třídě nezažil vzdělávání doma. Děti současné doby se však těmto dovednostem musí učit a většina z nich to zvládla naprosto skvěle. Proto všichni letošní prvňáčci prospěli se samými jedničkami. Měli mnohem náročnější podmínky než jejich předchůdci a zvládli to. Vždyť na horší známky je vždycky dost času. 28. leden 2021 byl nejenom dnem, kdy se rozdalo vysvědčení a pochvalné listy za šikovnost, píli nebo třeba kamarádství a pomoc druhým, ale navštívil nás také pan učitel Martin Bublák s připraveným preventivním programem VZTAHY V KOLEKTIVU. Na dobrých vztazích a pěstování kamarádství mezi dětmi je zapotřebí pracovat od samého začátku a dále je rozvíjet a zkvalitňovat. Tak snad se nám to všem podaří. Také doma by měli rodiče se svými dětmi o tomto tématu často mluvit a podporovat přátelské vztahy mezi dětmi navzájem. Čím častěji se budeme přátelskými vztahy zabývat, tím rychleji je přijmou děti za vlastní a stanou se jejich přirozeností.

Mgr. Jana Navrátilová, třídní učitelka