Testování žáků 9. ročníku

20. Dub, 2020 | Nezařazené, Základní škola

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že se blíží termín přijímacích zkoušek na SŠ, musíme vás informovat o důležité skutečnosti. Dle nařízení MŠMT je naše škola povinna žáky, kteří se zúčastní těchto zkoušek, otestovat.

Na naší škole bude toto testování probíhat ve středu 28. dubna 2021 v době od 14:30 do 15:30 hod. Každý žák obdrží potvrzení o provedení testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 pro účely přijímacího řízení. Testovat se bude tímto druhem testu, viz video:

SINGCLEAN test

Žádáme žáky, aby se dostavili v daném čase určeném pro testování. Bez tohoto potvrzení jim nebude umožněno konat přijímací zkoušku.

Pokud vaše dítě koná přijímací zkoušku později než 5. 5. 2021, tak mu testování 28. 4. 2021 nestačí a musí se dostavit ještě jednou, platnost testu je omezena na 7 dnů. Termín testování by měl být nejlépe dva až tři pracovní dny před konáním příjímací zkoušky, aby se v případě pozitivního výsledku stihl i kontrolní PCR test. Na přesném datu testu se domluvte individuálně přímo s paní zástupkyní. V případě dotazů se obracejte na pana učitele Zoufalého (546421966).