Tvoření v 1.A

20. Dub, 2020 | Základní škola

Domácí pracovní výchova v 1.A

Snímky dokumentují, jak si žáci 1.A poradili se zadaným úkolem „práce se stavebnicí“ a měli doporučeno postavit například nemocnici v rámci probíraného učiva v prvouce o zdraví a nemocech. Mnozí se tohoto úkolu zhostili s velkou fantazií a tvořivostí. Někteří doplnili nemocnice jinými výrobky, které jsou neméně krásné. Na fotografiích je vidět, že si prvňáčci úkol užívali s radostí.

Výtvarné ztvárnění jara v 1.A
Distanční výuka se nám poněkud prodloužila a s ní přišlo dlouho očekávané jaro. Jak si s ním poradili žáci 1.A ve výtvarné výchově si můžete prohlédnout ve druhé fotogalerii. Ztvárnili první sněženky, které začaly jaro vítat nejenom v zahrádkách, ale také v přírodě. S jarem přišly Velikonoce, proto další jarní tvoření je spojeno především s tímto svátkem. Někteří žáci využili k malování také kamínky. Doma však tvoří každý sám a rozhodně by nás potěšilo, kdybychom už mohli ve škole tvořit všichni společně.