Výuka v 2.B

28. Čvn, 2020 | Základní škola

Učíme se navzájem

Že není jednoduché stát za katedrou, se přesvědčili žáci 2. B. Sami přišli se zajímavým nápadem, že by si chtěli zkusit vést nějakou hodinu. Zapisovali se do tabulky, aby věděli, kdy a jaký předmět budou učit. Zopakovali si učivo v českém jazyce i matematice, hráli hry, a dokonce si vymysleli i skupinovou práci.

Při společném vyhodnocení uznali, že není jednoduché vysvětlit probírané učivo, odpovídat na neustálé dotazy a opakovat zadání vícekrát. Zjistili také, že jako třída jsou opravdu velice hluční a upovídaní.

Doufám, že si tuto zkušenost budou pamatovat i do příštích školních let. Více v galerii.

Venkovní výuka

Ve třídě 2. B jsme pěkného počasí řádně využili, chodili na procházky a učili se nejen ve třídě, ale i venku. Více ve fotogalerii.