Distanční výuka od 2. 11. 2020

21. Říj, 2020 | Základní škola

Vážení rodiče,

od 2. listopadu 2020 s vašimi dětmi zahajujeme on-line výuku prostřednictvím videokonferencí v systému MS Teams.

Dostali jste přesné instrukce o možnostech, jak se do této výuky zapojit formou přesného návodu včetně rozvržení videokonferencí pro žáky 2. stupně.

Žáci II. stupně budou mít pravidelně 3 – 4 hodiny videokonferencí denně dle rozpisu, jedná se o 12 až 16 hod. týdně podle ročníku:

Čj – 3x týdně

M – 3x týdně

Aj – 2x týdně

Rj/Nj, Př, Z, D, F, Ov, (Vz, Ch v ročnících, kde jsou) – 1x týdně.

Žáci prvního stupně budou mít 1. a 2. roč. 5 hodin, 3. až 5. roč. 10 hodin týdně:

Čj, M – 2x až 4x týdně

Aj, Prv, Pří, Vl – 1x týdně

Rozvrhy videokonferencí pro žáky 1. stupně již byly rozeslány.

Na videokonference budou žáci vždy upozorněni v aplikaci TEAMS v sekci KALENDÁŘ, odkud se na ni jednoduše připojí v den a hodinu konání. Souběžně bude tato hodina zaznamenána i v systému BAKALÁŘI jako on-line výuka. Začátky a konce videokonferencí budou totožné s dobou běžných hodin dle rozvrhu u žáků II. stupně, u I. stupně to bude řešeno individuálně.