Dobrý skutek na Vánoce

20. Pro, 2020 | Školní družina, Základní škola

Naše třídy 1. A, B a 2. B, C se zapojily do projektu Hrdá škola – Dobrý skutek na Vánoce a připravily přáníčka a obrázky pro babičky a dědečky v Domově pro seniory Mikuláškovo nám. v Brně. Doufáme, že jsme jim udělali radost. Krásné Vánoce všem!

Další třídou, která se zúčastnila Dobrého skutku na Vánoce, byla 4.A.

A protože je baví číst, spojili potěšení ze čtení s radostí z pomoci druhým. Prostřednictvím  projektu Čtení pomáhá, získali po přečtení knihy a úspěšném vyplnění testu kredit padesát korun, který věnovali na jeden z nominovaných projektů.

Marian věnoval svůj kredit na projekt POMŮŽEŠ MI VSTÁT?

Kristýnka věnovala svůj kredit na projekt BÁJEČNÉ BABIČKY A ÚŽASNÍ DĚDEČKOVÉ.

Jiří je ještě zdatnější čtenář, a proto svým čtením získal kredity dva. Rozhodl se obdarovat KUŘE.