Martin na bílém koni

22. Lis, 2020 | Školní družina, Základní škola

Svátek svatého Martina 11. 11. 2021 jsme ve 2.A oslavili nejen tematicky zaměřenou výukou, ale také jsme si ve Vv bílé koně s prvními sněhovými vločkami vytvořili a následně v Pv jsme si zdobili perníkové podkovy, ale také samotného Martina i s andělem a sněhuláčkem z prvních sněhových vloček. Jak se nám to podařilo je vidět z přiložených fotografií. V hodinách Čj a Prv jsme si o tomto svátku něco pověděli a přečetli, abychom dokázali splnit všechny připravené svatomartinské úkoly a tajenky. V M jsme vyřešili několik slovních úloh s touto tematikou. Ve čtvrtek 11. 11. také většina z nás přišla do výuky v bílém oblečení v naději, že se nám třeba i tímto podaří přivolat skutečné první sněhové vločky.
Mgr. Jana Navrátilová, třídní učitelka