Pěvecká soutěž Zlatá Barborka

22. Pro, 2023 | Školní družina, Základní škola

Ve čtvrtek odpoledne 21. 12. 2023 se sešlo u klavíru 34 dětí, aby ostatní potěšily svým pěkným zpěvem a tak trochu si i zasoutěžily. Všechny děti moc hezky zpívaly, proto nebylo pro porotu vůbec jednoduché vybrat několik nejlepších. Soutěžilo se ve dvou kategoriích.

V první soutěžili žáci 1. a 2. ročníku a ve druhé žáci 3. až 5. ročníku. V kategorii těch mladších se na prvním místě umístila Adéla Zoufalá, která zazpívala písničku Já malý přicházím k vám, na druhém Amálie Čermáková s písní Pásli ovce Valaši a třetí místo obsadila dvojice malých zpěváků František Lossgot a Lukáš Šmecko s písní Pásli ovce Valaši.

V kategorii starších žáků obsadila první místo Martina Bartošová, která velmi čistě zazpívala karaoke Hádej, na druhé místo byla vybrána Ema Křížová s písní Vánoce na míru a Kateřina Kloudová s písní Půjdem spolu do Betléma a třetí místo získala Justýna Kotásková s písní Byla cesta, byla ušlapaná a Edita Kotolánová, která zazpívala krásnou vánoční píseň Tři oříšky. Všem účinkujícím moc děkujeme za nádherné písničky a velmi si ceníme všech, kdo rádi zpívají.

J. Navrátilová