Prezenční výuka pro 1. a 2. ročník

16. Lis, 2020 | Školní družina, Základní škola

Vážení rodiče,

od středy 18. listopadu se žáci 1. a 2. ročníku vrací k prezenční výuce. Výuka bude probíhat podle standartního rozvrhu – systém Bakaláři. Pouze hodiny Tv a Hv, které jsou dle nařízení MŠMT zakázány, budou rozloženy do celého týdne a v nich dle počasí budou žáci chodit na procházky.

Abychom zabezpečili co nejvyšší hygienická opatření, bude výuka žáků 1. ročníku probíhat v budově na Barborce, žáci 2. ročníku i se svými třídními učitelkami budou docházet přímo na budovu Smetanova. Obě budovy budou pro žáky otevřené od 7:00 hod. a pod dohledem pedagogického pracovníka vyčkají na začátek vyučování.

Žáci, kteří jsou přihlášeni do školní družiny, ji mohou využívat až do 16:45 hod. Vzhledem k tomu, že se jednotlivé třídy nesmějí míchat, budou utvořena 4 oddělení ŠD podle tříd. Žákům bude rovněž umožněno školní stravování ve školní jídelně.