Provoz školy od pondělí 1. března 2021

27. Úno, 2020 | Mateřská škola, Školní družina, Základní škola

Vážení rodiče,

MŠMT informuje, že vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření, kterým se nad rámec dosavadních opatření od pondělí 1. března 2021 zakazuje osobní přítomnost dětí v mateřské škole a žáků 1. a 2. ročníků základní školy.

Žáci 1. a 2. ročníku se vrací k distanční výuce. Výuka bude probíhat formou videokonferencí. Na zbytek hodin dle rozvrhu v systému Bakaláři bude zadávána samostatná práce.

V pondělí 1. března vám bude e-mailem zaslán přehled učiva na celý týden od 2. do 5. března. On-line hodiny však již od pondělí budou probíhat dle tohoto rozvržení. Na další týden bude učivo zasíláno vždy v pátek.

Žákům bude automaticky odhlášeno školní stravování ve školní jídelně.

Děkujeme za pochopení a spolupráci,

vedení školy