Škola v přírodě 2023

15. Čvn, 2023 | Školní družina, Základní škola

V pondělí 5. června 2023 jsme se s žáky 3. a 4. ročníku opět mohli vydat na pětidenní školu v přírodě do rekreačního střediska Nesměř u Velkého Meziříčí na Českomoravské vrchovině.

Po příjezdu na místo jsme se ubytovali a po obědě oficiálně začala letošní škola v přírodě pod heslem „Piráti z Karibiku“.

Předpověď počasí sice nebyla nakloněna outdoorovým aktivitám, ale nakonec se počasí přece jenom umoudřilo. Děti mohly při svých aktivitách získávat potřebné dovednosti „dobrého piráta“. Dobrého piráta trocha vody nemůže zaskočit. Pod vedením instruktorů, v jejichž čele stál Jack Sparow, si děti v různých činnostech, soutěžích a hrách ověřily svou sílu, mrštnost, odolnost, vytrvalost a rychlost, rovněž potrápily své mozkové závity. Cílem bylo ochránit truhlu, přemoci Krakena a písničkou uspat Daviho Jonese. Vše se nakonec podařilo splnit.

Škola v přírodě je jistě pro děti zajímavou zkušeností a nezapomenutelným zážitkem!

vyučující 3. a 4 ročníku