Sportovní den 1. až 3. roč.

30. Kvě, 2024 | Školní družina, Základní škola

Dočkali se, v úterý  28. května  na žákyně a žáky  1., 2. a 3. ročníku  čekaly na hřišti za klášterem  běžecké závody na 50 metrů. Před samotným závoděním se všichni společně rozcvičili a zahřáli.  Na závodní  trať nejdříve vyběhli naši prvňáčci.  Ostatní děti si volný čas vyplnily sportovními aktivitami. Jako další se utkali žákyně a žáci druhého ročníku. A nakonec na trať vyběhli ti nejstarší  třeťáci. Všichni závodili s velkým nasazením a odhodláním zvítězit.

Děti 1. a 2. tříd ještě stihly změřit své síly co do obratnosti a rychlosti při skákání snožmo přes švihadlo za 1 minutu. Rozhodující byl počet správně odskákaných skoků. Bylo zajímavé sledovat, s jakým úsilím a odvahou se naši soutěžící pustili do závodění. Zde je k nahlédnutí výsledková listina.

Děkujeme všem závodnicím a závodníkům za jejich výkony a těšíme se na příští rok.

Třídní učitelky