Uzavření základních škol

13. Říj, 2020 | Školní družina, Školní jídelna, Základní škola

Vážení rodiče,
na základě usnesení Vlády ČR se omezuje provoz základních škol podle školského zákona, a to tak, že se zakazuje osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání v základní škole.

I. i II. stupeň základní školy tímto přechází na distanční výuku, a to od středy 14. 10. do pátku 23. 10. 2020.

V tomto období budou zadávány domácí úkoly přes systém Bakaláři.

V dalším období budeme přecházet na systém on-line výuky včetně odevzdávání úkolů pro případ, že by distanční výuka pokračovala. Sledujte, prosím, pravidelně webové stránky školy, domácí úkoly a svoje emailové schránky, kde vás budeme informovat o případných změnách.

Školní družina po dobu distanční výuky přerušuje provoz. Obědy budou žákům automaticky odhlášeny.

Distanční výuka je pro žáky povinná.

V případě nutnosti zajistit péči dítěte do 10 let věku je možné čerpat ošetřovné. Žádosti nebude potvrzovat základní škola, postačí čestné prohlášení zákonných zástupců.

V týdnu od 26. do 30. října 2020 budou na distanční výuku navazovat „covidové“ prázdniny.