Pronájem sportovišť

Škola nabízí možnost pronajmout si jedno ze tří sportovišť:

Velká tělocvična
Tělocvičnu s povrchem dřevěné parkety o rozměrech 16 x 9 m je možné si pronajmou včetně základního vybavení – volejbalové sítě a kůlů na síť, branek na florbal, laviček, mantinelu na florbal a švédské bedny. Zapůjčení stolů na stolní tenis je možné po domluvě, a to za úplatu.
Cena pronájmu činí 180 Kč/hod.
Kontakt na pronájem: telefon 722 963 963, e-mail [email protected]
Rozvrh velké tělocvičny

Gymnastický sál (malá tělocvična)
Tělocvičnu s povrchem sportovní linoleum o rozměrech 12,5 x 11 m je možné si pronajmou včetně základního a gymnastického vybavení – sítě a kůlů na síť, laviček, mantinelů na florbal, žíněnek, gymnastického koberce, gymnastického nářadí (gym. můstku, gym. kozy, švédské bedny, kladiny, hrazdy, gymnastických balónů), tyčí na šplh.
Cena pronájmu činí 150 Kč/hod.
Kontakt na pronájem: telefon 722 963 963, e-mail [email protected]
Rozvrh gymnastického sálu (malé tělocvičny)

Venkovní hřiště
Venkovní hřiště s gumovým povrchem je možné využívat v období duben až říjen. Součástí hřiště jsou branky, basketbalové koše a kůly na volejbalovou síť.
Komerční provoz – hřiště si za úplatu 100,- Kč/hod pronajme skupina sportovců starších osmnácti let. Nekomerční provoz – na hřišti budou sportovat děti mladší osmnácti let bezúplatně, libovolně v době určené pro veřejnost.
Žáci základní školy
Duben – červen, září – říjen Pondělí – pátek 8.00 – 16.00